STARITSKA MAYSTERNYA

УНІКАЛЬНІСТЬ І ТЕПЛО РУЧНОГО ВИГОТОВЛЕННЯ

Меблі та декор від нашого українського бренду дійсно мають неповторну індивідуальність, а також дуже цікаву історію.

Я Наталя Буланова, автор і арт-директор

Staritska maysternya

Як все починалося: з покупки заміського будинку в покинутому селі Старицьке. У радіусі 2 км поля і ліси, приголомшливі краєвиди, особлива атмосфера - багато тиші, неба, повітря... Такий «нульовий простір», як білий аркуш, ідеальний для творчості. Я ще працювала дизайнером інтер’єрів, і водночас  почала працювати над створенням меблевого бренду «Старицька майстерня».

about sayt1.jpg

Про стиль та робочий процес

Стиль авторський, предмети різні, але, звичайно, є впізнавані риси: лаконічність форм, скульптурність, тактильність, природні матеріали та живі фактури, ручна робота.

Поєднання ідеальних і вінтажних поверхонь. Ми випускаємо як серійні вироби обмеженими тиражами (до 200 штук), так і  колекційні (до 10 шт.) та індивідуальні предмети в 1 екземплярі.

Ми пропонуємо індивідуальне дизайн-проектування предметів для тих хто хоче унікальні речі для свого інтер"єру. Ми працюємо за принципом співпраці дизайнера з незалежними майстрами - основна команда складається з 5 людей, за потреби долучається до 20 майстрів. Створення унікальних предметів з дикої та старовинної деревини  - це більше арт, ніж теслярство.

Нашим натхненням є неквапливе життя, споглядання природи, поєднання традиційних і сучасних технологій.

about sayt 2.jpg
about sayt 3.jpg

Our Clients

fradina.jpg
archcenter.jpg
landusheva.jpg
FORM.jpg
Yana.jpg